ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2008-01-03, 17:48
X-ray eyes vision
Autor Wiadomość
[ŁS]Yarm 

Wysłany: 2008-01-03, 00:35   X-ray eyes vision

Natasha Demkina, urodzona 1987, była by nieznaną młodą dziewczyną pochodzącą z Saranska w Rosji gdyby nie jej zdumiewająca umiejętność. Natasha twierdzi że posiada zdolność umożliwiającą jej patrzenie wewnątrz ludzkiego ciała, widzieć organy, tkanki a także nieprawidłowości i w miarę swoich zdolności postawić diagnozę.
W 2004 wystąpiła w telewizji w jednym z programów Discovery, poddała sie testowi i nawet nieźle wypadła ( mogła by startować w tym teście w USA za kasę :-> )
z tego co tu piszą pracuje teraz w Center of Special Diagnostics of the Natalya Demkina którego celem jest diagnozowanie i leczenie chorób wraz z ekspertami od niezwykłych zdolności (chyba :-P ), ludowymi uzdrowicielami i profesjonalistami od tradycyjnej medycyny.

tłumaczenie jakoś ciężko mi idzie więc dokończę później :roll:
reszta na stronie:
http://swiata.net/en/wiki/Natasha_Demkina.html

a to kawałek filmu z testu niestety po nie naszemu :-/
http://www.youtube.com/watch?v=rFhA3W9CTfc

[PP]Pchła 

Być albo nie być...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-01-03, 07:16   

Czy ona jak idzie po ulicy to nawet wtedy widzi czyjeś organy czy tylko wtedy kiedy chce? ^^

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-03, 12:45   

jesli to fizycznie spowodowane budowa oka lub mozgu to pewnie caly czas, wiec jest to jakos malo prawdopodobne, ale moze widzi to w inny sposob... moze dostala jakis dar od kogos z gory zeby pomagac ludziom :P jesli obiektywne testy to potwierdzaja to widocznie zeczywiscie ma taka zdolnosc.

[ŁS]Yarm 

Wysłany: 2008-01-03, 14:43   

"I was at home with my mother and suddenly. I had a vision. I could see inside my mother's body and I started telling her about the organs I could see. Now, I have to switch from my regular vision to what I call medical vision. For a fraction of a second, I see a colorful picture inside the person and then I start to analyze it." says Demkina

jej wypowiedz:
Byłam w domu z matką i nagle miałam wizję. Byłam wstanie wejrzeć w głąb jej ciała i zaczęłam opowiadać jej o organach które widzę. Teraz muszę przełączyć z mojej normalnej wizji na tą którą nazywam medyczną. Ta druga wygląda tak że widzę kolorowe obrazy wewnątrz ciała, które analizuje.

nie tylko testy potwierdzają w Rosji pomogła wielu osobą

Black 

Bunny.!

Wysłany: 2008-01-03, 16:33   

Cytat:
Czy ona jak idzie po ulicy to nawet wtedy widzi czyjeś organy czy tylko wtedy kiedy chce? ^^
mi się wydaje że tylko jak chce ale nie wiem na pewno :583: buahaha wyobraziłam sobie chodzący mózg po ulicy z żołądkiem na smyczy :576: :030:

[PP]xsardi 

Warrior of the Light

Wysłany: 2008-01-15, 03:37   

ja bede sceptykiem... Nieprzekonalo mnie to co o niej przeczytalem...

polecam:
http://hotnews.pl
http://jakleci.pl

[ŁS]Yarm 

Wysłany: 2008-01-16, 09:11   

mam nadzieje że tą resztę po angielsku też czytałeś ;-)

[ŁS]Shadow 

Shadow

Wysłany: 2008-01-16, 17:16   

o tym nie długo ma być na discovery(chyba nawet dobrze napisałem) więc na pewno będę się mógł wypowiedzieć więcej na razie ta historia jest trochę nacięgana

supermartin

Gość
Wysłany: 2008-02-25, 00:23   

chała

Odpowiedz do tematu