ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwny sen? Sen w śnie.
Autor Wiadomość
Morgotheron 

Wysłany: 2015-04-15, 21:08   Dziwny sen? Sen w śnie.

Może opowiem wam co mi się przyśniło.

Otóż poszedłem spać. Spałem jakieś 6 godzin. O 5.43 obudziłem się jakoś i tak gdzieś o 6.00 znów zasnąłem, ale miałem dziwny sen. W sumie to w tym śnie budzę się (w tym samym łóżku co zasnąłem) i powoli zbieram się do wyjście, ale zauważam, że jestem lekko spóźniony. To było idealnie to samo miejsce co w rzeczywistości, po prostu te same czynności, które robiłbym zbierając się na uczelnie, ubieranie się gdybym się obudził i wydawało mi się, że to się po prostu dzieje w rzeczywistości itp. Później wychodzę wszystko jest takie samo jak w prawdziwym świecie, w sensie, że tą samą drogą idę jak zwykle na uczelnię, szukam przystanku autobusowego i nie mogę go znaleźć, w końcu znajduje, ale gdy go już znajduje sen się urywa i z powrotem jestem w łóżku tak jakbym się normalnie obudził i tak myślę, że jestem obudzony z tego snu. Gdy próbuje wstać to jakoś nie mogę i strasznie lepią mi się oczy. W końcu z całej siły się próbuje oderwać od łóżka i wstaje w rzeczywistości i nie jest to już sen.

Reasumując miałem sen w śnie, który był w tym samym miejscu gdybym się obudził. W sumie to trochę pogmatwane. Mam nadzieję, że niezbyt to pogmatwałem. To normalne, bo w sumie dziwnie sie czułem.

Odpowiedz do tematu