ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nam daje energia?
Autor Wiadomość
[PP]JLee 

Wysłany: 2007-08-25, 12:35   Co nam daje energia?

Na forum o podobnej tematyce czytalem o tym ze podobno za pomoca energi mozna dowolnie zmieniac rzeczywistosc a co za tym idzie formowac swoj wylad;) Babka opisywala ze u ludzi z rozdwojeniem jazni wystepuje czasmi cos takiego ze jak zmieniaja osobowosc to potrafia zminic kolor oczu, znikaja znamiona itp. Wiecie moze cos wiecej na ten temat? Jak tak to napiszcie cos bo na tamtym forum za duzo nie ma:( a linku juz nie pamietam nawet

[ Dodano: 2007-08-25, 13:49 ]
a i jeszcze tam pisalo cos o podlaczeniu do monitorow sportowca ktory sila umyslu trenowal swoje miesnie!! zwiekszyl cos tam o 30 % . takie same efekty mial by po naprawde ostrym treningu

[ŁS]Shadow 

Shadow

Wysłany: 2007-08-25, 14:20   

Jeśli chodzi o to rozdwojenie jażni to ja słyszałem że jedna osobowość może mieć np. cukszyc a druga byc zupełnie zdrowa. Jesli chodzi o to z tym treningie silą oli do słuszałem że samo myślenie o treningou daje jego 10%

Energy 

Wysłany: 2007-11-18, 13:52   

U mnie jedni ludzie mówią że mam niebieskie oczy , jedni że zielone jedni że szare . Sama u siebie to zauważyłam że zależnie od dnia mam inny kolor oczu . Tak jak jednego dnia jestem świetna w matmie a w polskim beznadzieja , tak następnego dnia na odwrót . I jeszcze jeden przykład , jak byłam mniejsza i zdejmowałam bluzkę to na swoich rękach zauważyłam że mam dużo blizn . Niektóre się pokrywały , ale były małe i krótkie .A następnego po bliznach ani śladu .
Według mnie każdy ma dwie jaźnie , tylko nie u wszystkich się one pokrywają e sobą . Niektórzy którzy mieli problemy ze sobą mogli rozszczepić te jaźnie .Jednak to tylko moja teoria . Każda część naszej jaźni jest nami , dlatego czasami nie widać dużej różnicy .

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-09, 10:17   

hmm... a ja zauwazylem u siebie duuuze rozdwojenie jazni :P hmm... jakby to wytlumaczyc... w szkole "wchodzi" we mnie wiecznie smiejacy sie, glupkowaty, dowciapny, lubiany (chyba xD), olewajacy wszystko len xD ktorego nazywaja "Kreda". a w domu, lub gdy jestem sam, albo czasami gdy jestem z kims dla mnie troche wazniejszym to jestem dokladnie odwrotny co do tego pierwszego. nie zauwazylem jednak nigdy zadnych zmian na ciele w zwiazku z tymi dwoma jazniami. a wogole to sie zastanawiam czy to jest dobra rzecz czy zla? bo wystarczyloby sie nauczyc kontrolowac te dwie jaznie i juz sie ma 2 charaktery ktore wystarczy odpowiednio uzyc do sytuacji ;p dyskoteka - Kreda mode on xD wystep w akademii- kreda mode off i git :D

PS. ciekawe czy daloby sie rozszczepic to na jeszcze jedna jazn xD. tak powaznie to wogole cale to zagadnienie z podzialem jazni jest ciekawym materialem do badania :D

asm 

Wysłany: 2008-03-09, 12:13   

moj wniosek: nie umiesz byc soba, ani tu, ani tu.

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-09, 14:35   

dokladnie ;p do tego samego wniosku doszedlem ;p wydaje mi sie ze "soba: jestem gdzies posrodku tych dwoch ale jakos sie nie da ich polaczyc. ze skrajnosci do skrajnosci xD

asm 

Wysłany: 2008-03-09, 16:42   

mysle ze to przyjdzie z wiekiem.

[ŁS]hackpiro 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-13, 15:46   

crashero napisał/a:
hmm... a ja zauwazylem u siebie duuuze rozdwojenie jazni :P hmm... jakby to wytlumaczyc... w szkole "wchodzi" we mnie wiecznie smiejacy sie, glupkowaty, dowciapny, lubiany (chyba xD), olewajacy wszystko len xD ktorego nazywaja "Kreda". a w domu, lub gdy jestem sam, albo czasami gdy jestem z kims dla mnie troche wazniejszym to jestem dokladnie odwrotny co do tego pierwszego. nie zauwazylem jednak nigdy zadnych zmian na ciele w zwiazku z tymi dwoma jazniami. a wogole to sie zastanawiam czy to jest dobra rzecz czy zla? bo wystarczyloby sie nauczyc kontrolowac te dwie jaznie i juz sie ma 2 charaktery ktore wystarczy odpowiednio uzyc do sytuacji ;p dyskoteka - Kreda mode on xD wystep w akademii- kreda mode off i git :D

PS. ciekawe czy daloby sie rozszczepic to na jeszcze jedna jazn xD. tak powaznie to wogole cale to zagadnienie z podzialem jazni jest ciekawym materialem do badania :D

Tak samo mam :-D

[PP]Pchła 

Być albo nie być...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-03-15, 10:17   

Ja też jestem inna w domu, w szkole czy na rodzinnym obiadku. Normalne, żadne rozdwojenie jaźni.

asm 

Wysłany: 2008-03-15, 11:30   

zalezy jak bardzo sie te 'jaznie' roznia. to raczej nie jest tak do konca normalne...

Administrator 

Administrator

Wysłany: 2008-03-15, 12:07   

To jest normalne, coś w stylu dostosowywania się do środowiska, to proste że np. przy rodzicach będziesz się zachowywać inaczej niż wśród kumpli i odwrotnie

"Co sobie uświadamiasz, to też kontrolujesz; to czego sobie nie uświadamiasz, kontroluje ciebie"

asm 

Wysłany: 2008-03-15, 13:18   

ze trzeba dostosowac zachowanie do towarzystwa i okolicznosci to oczywiste.
ale jesli sie zachowujesz przy jednym kumplu inaczej a przy innym inaczej, dla mnie to jest lekko chore.

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-15, 13:33   

to ze czlowiek sie dostosowuje lekko do rozmowcow to normalne ale az taka roznica to musi byc rozdwojenie jazni xD nie widze innego rozwiazania. pozatym nawet upodobania mam inne mozna powiedziec w tych 2 jazniach wiec to chyba dosyc dziwne. ciekawe jest tez to ze udalo mi sie to u siebie zauwazyc xD

Administrator 

Administrator

Wysłany: 2008-03-15, 17:07   

Ty na siłe próbujesz dowieść że masz rozdwojenie jaźni, jakbyś czuł się przez to że jesteś jakiś wyjątkowy ;P
To ja ci udowodnie że jednak nie masz...
Rozdwojenie jaźni:
"to zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych.

Nie tylko wzorce zachowań różnych osobowości są zazwyczaj odmienne, każda osobowość ma odrębną tożsamość, wspomnienia[1], zdarza się, że nawet płeć, wiek, iloraz inteligencji, ciśnienie krwi, ostrość wzroku[2], preferencje seksualne, czy alergie[3]. Badania czynności układu nerwowego mogą wykazać różnice w pracy mózgu poszczególnych osobowości u tej samej osoby."

Mówi samo za siebie...

"Co sobie uświadamiasz, to też kontrolujesz; to czego sobie nie uświadamiasz, kontroluje ciebie"

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-15, 18:52   

ooo xD wyjechal z naukowa definicja xD rozdzielnosc plci w tych dwoch jazniach nie mam :P chyba xD nie probuje dowiesc :P moze mam jakas delikatniejsza tego wersje. :P moze nawet nie mozna tego nazwac rozdwojeniem jazni :P ale nic innego nie przychodzi mi do glowy.

Odpowiedz do tematu