ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nam daje energia?
Autor Wiadomość
asm 

Wysłany: 2008-03-16, 12:38   

a ja mam na to jedno slowo: dojrzewanie.

Crinesis 

Wysłany: 2008-03-16, 16:51   

takie pseudo rozdwojenia jaźni to nie jest nic specjalnego mam tak samo tylko ja mam tych pseudo jazni duzo wiecej :P .no i mam tak dziwnie ze raz na kilka miesiecy zamieniam sie w herosa :P czyli myślę 2x szybciej(tak jak normalny człowiek), mam troche wieksza sile,latwiej sie ucze i koncentruje, normalnie autosugestia pełna parą :)

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-16, 21:30   

takiego "herosa" to ja w kazdej chwili moge przywolac :P a tak nawiasem mowiac to najlepiej jest sie nauczyc kontrolowac w pelni wlasne emocje i uczucia i potrafic to wykorzystac w praktyczny sposob. mi sie to udalo :P jestem osoba ktora raczej rzadko pokazuje uczucia (a jak juz to raczej nie te prawdziwe). ludzie sobie pewnie mysla ze jakis dziwny ale mi z tym dobrze :P nie chce zeby sie ktos zblizyl zanadto. ale wracajac do tematu to jest to cholernie praktyczne gdy sie wystepuje na scenie :P przydaje sie w niektorych sytuacjach zyciowych. w sumie dobra rzecz.

[PP]JLee 

Wysłany: 2008-03-17, 12:38   

Cytat:
takiego "herosa" to ja w kazdej chwili moge przywolac :P a tak nawiasem mowiac to najlepiej jest sie nauczyc kontrolowac w pelni wlasne emocje i uczucia i potrafic to wykorzystac w praktyczny sposob. mi sie to udalo :P jestem osoba ktora raczej rzadko pokazuje uczucia (a jak juz to raczej nie te prawdziwe). ludzie sobie pewnie mysla ze jakis dziwny ale mi z tym dobrze :P nie chce zeby sie ktos zblizyl zanadto. ale wracajac do tematu to jest to cholernie praktyczne gdy sie wystepuje na scenie :P przydaje sie w niektorych sytuacjach zyciowych. w sumie dobra rzecz.

a co trudnego w wywolywaniu emocji? wystarczy ze dwie minutki wczesniej powiesz mi co mam zrobic, a moge zaczac sie smiac jak psychol, poplakac, wkurzyc, i to tak ma kazdy xD

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-17, 15:08   

nie zawsze masz 2 minutki :P

[PP]JLee 

Wysłany: 2008-03-17, 17:45   

crashero napisał/a:
nie zawsze masz 2 minutki :P

to byl tylko przyklad krasz......

Odpowiedz do tematu