ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieśmiertelność
Autor Wiadomość
[PP]xsardi 

Warrior of the Light

Wysłany: 2008-01-31, 06:43   

Włóczek napisał/a:
załóżmy że tak będzie... powiedzmy że urodzisz się jako członek najniższej kasty indyjskiej (skąd pochodzi wiara w reinkarnacje) to będzie funny? nie sądzę.

Na poczatku poprawie ze wiara w reinkarnacje nie pochodzi z "najniższej kasty indyjskiej", jak rowniez wogole nie pochodzi z Indii... ;) racja natomiast, ze w hinduizmie wiara w reinkarnacje jest najbardziej rozbudowana... (w chrzescijanstwie wystepowala sporadycznie do V Soboru Powszechnego w Konstantynopolu w VI wieku). A teraz odpowiedz na pytanie - tak, to byloby funny... :P chociaz wolalbym sie urodzic pigmejem... :mrgreen:

polecam:
http://hotnews.pl
http://jakleci.pl

[PP]Pchła 

Być albo nie być...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-01-31, 06:52   

Włóczek napisał/a:

Pchła napisał/a:
I teledysk też niczemu sobie...

widziałem lepsze...

Heh ja też. Ale niezły.

Włóczek 

Wysłany: 2008-01-31, 15:41   

xsardi napisał/a:
Na poczatku poprawie ze wiara w reinkarnacje nie pochodzi z "najniższej kasty indyjskiej", jak rowniez wogole nie pochodzi z Indii... ;)

czyli skąd :P w kazdym bądź razie dla tej kasty jest to najkorzystniejsze ;) mają piekło na ziemi a później są szefami wielkich korporacji :)

// Nie ważne jak spadasz, ważne jak lądujesz. ("Nienawiść" 1995

[PP]xsardi 

Warrior of the Light

Wysłany: 2008-01-31, 17:49   

Włóczek napisał/a:
czyli skąd :P w kazdym bądź razie dla tej kasty jest to najkorzystniejsze ;) mają piekło na ziemi a później są szefami wielkich korporacji :)

Z wiara w reinkarnacje mozna spotkac sie niemal wszedzie - glownie w Afryce i Azji. Nie jest do konca jasne z kad pochodzi, ale wiadmo, ze nawet w religii ktora niewyznaje reinkarnacji znajduja sie ludzie (przede wszystkim dzieci) ktorzy twierdza ze pamietaja swoje poprzednie zycie. Reinkarnacja nie we wszystkich wierzeniach czy szkolach filozoficznych wyglada tak samo. Poszukaj wiecej informacji o reinkarnacji - sadze ze Cie jeszcze zaciekawi...

polecam:
http://hotnews.pl
http://jakleci.pl

[ŁS]Yarm 

Wysłany: 2008-02-01, 23:09   

mówiliście o genach, nieśmiertelnej duszy a ja czytałem w różnych miejscach o taoizmie

Cytat:
W obrębie taoizmu istnieje kilka najbardziej znanych i najczęściej stosowanych technik oddechowych mających zwiększać długość życia adepta.

Najprostszą z nich wydaje się być technika wydłużania oddechu, a zwłaszcza wydechu.
Praktykujący wykonuje dwa razy dłuższy wydech w stosunku do wdechu. Tak np. kiedy jego wdech trwa 5 sekund, to wydech powinien trwać 10 sekund. Z czasem adept powinien medytować wykonując średnio 1 oddech w czasie minuty, tak więc wdech powinien trwać około 20 sekund, a wydech 40.
Wykonując tego typu oddychanie przez godzinę dziennie, w miejscu o czystym świeżym powietrzu, praktykujący (zgodnie z naukami taoistów) średnio wydłuża swoje życie do około stu lat.

heavygirl 

Wysłany: 2008-02-03, 17:44   

JLee, jesli zrezygnujesz z tej nieśmiertelności to tak na prawdę nie będziesz jej miał... po prostu przedłużysz swoje życie o iles tam lat i będziesz sobie mógł poskakać z 10 piętra na asfalt ;) A nieśmiertelność będzie dopiero wtedy gdy będziesz żyć wiecznie.

[PP]JLee 

Wysłany: 2008-02-03, 19:51   

heavygirl, no masz racje w tym co mowisz:)
tego czego ja pragne nie mozna nazwac niesmiertelnosci :)

Crinesis 

Wysłany: 2008-03-14, 20:32   

jak ja mial dostep do nieśmiertelności to do razu bym bral (tak do 25 bo pozniej cialo za stare i byla by to meczarnia siedzec w takim starym ciele :P )

PS wyobrazacie sobie cialo 15 latka i umysl 300 latka ?

[PP]JLee 

Wysłany: 2008-03-14, 20:43   

Cytat:
jak ja mial dostep do nieśmiertelności to do razu bym bral (tak do 25 bo pozniej cialo za stare i byla by to meczarnia siedzec w takim starym ciele :P )

Genialne polaczenie:P

[ŁS]Nyunube 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-14, 21:11   

jak bym mogl to tez bym chcial ;p ale nie niesmiertelnosc absolutna - czyli ze nawet jak cos we mnie przywali to przezyje :P chodzi mi o raczej niezuzywanie sie ciala (czyt. starzenie :P ) w wieku 16-17 lat ;p bo tyle mam :P i podoba mi sie to cialo :P chcialbym zeby takie zostalo ale to raczej nie do zrobienia przez mniej wiecej kolejne 100-200 lat :P

[PP]Pchła 

Być albo nie być...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-03-15, 10:14   

Crinesis napisał/a:

Tak tak... Nikt nie wie o Twej nieśmiertelności i zostaniesz najmądrzejszym "dzieckiem" Wszechświata ;]

Crinesis 

Wysłany: 2008-03-15, 22:02   

zakladamy ze sie nie starzejemy(mamy okolo 300 lat ale jak juz pisałem mięsko młode) robimy cos dziwnego(np ćwiczymy nasze mięso albo sprawdzamy prawdziwość naszej teorii która nieźlie namiesza w prawach fizyki), podchodzi jakis dziadek( typ buraka) i mówi do nas "co robisz gówniarzu" :D

Odpowiedz do tematu